15 лютого 2021 року в парку ім. Т.Г. Шевченка відбудеться покладання квітів до меморіалу «Воїнам-землякам, які загинули в афганській війні 1979-1989 рр.».
Початок - об 11:00.
0
людей вподобали це
Поділитися:
Фільтр за датою
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Натисніть на дату для фільтрації оголошень
Натисніть на будь-яку дату, щоб побачити оголошення на той день