26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з дня трагічної події в історії України - аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В цей день о 12:00 відбудеться мітинг-реквієм з покладанням квітів до пам’ятника одеситам-чорнобильцям. Вподобати це оголошення 0 людей вподобали це Поділитися: Скопіювати посилання