14 лютого о 10:00 у відділенні трансфузіології міської лікарні №11 відбудеться акція "Червоне - то любов" до Дня закоханих. Буде проведена здача донорської крові одруженими/закоханими парами та фотосет. Адреса: вул. Ак. Воробйова, 5. Вподобати це оголошення 0 людей вподобали це Поділитися: Скопіювати посилання